• Projekty stron www
  • Strony internetowe
  • Tworzenie stron

Strona internetowa jest niezbędnym składnikiem strategii marketingowej współczesnej firmy. Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.

Tworzenie stron internetowych Tychy

Jeszcze ze 20 lat temu szukając jakiejkolwiek firmy sięgaliśmy po książkę telefoniczną, sprawdzaliśmy w indeksie lokalizację w księżce interesującej nas branży i dzwoniliśmy do każdej firmy z listy, aż znaleźliśmy to czego szukamy. W tamtych czasach dominowało modemowe połączenie z internetem i z racji wysokiego kosztu korzystanie z tego medium było dość ograniczone.

Zamów stworzenie serwisu internetowego

Obecnie koszty dostępu do Sieci wyraźnie zmniejszyły się, a większość z nas ma dostęp do szerokopasmowego Internetu. Zmienił się także sposób szukania firm oferujących poszukiwane przez nas produkty i usługi. Mało kto ma dziś w domu aktualną książkę telefoniczną i zazwyczaj szuka za pośrednictwem wyszukiwarki internetowej. W tej sytuacji bardziej niż kiedykolwiek warto posiadać firmową stronę internetową. Z danych statystycznych wynika jednak, że zaledwie nieco powyżej trzech czwartych polskich firm taką stronę posiada. Nie jest to rozsądna strategia ponieważ ceny wykonania strony internetowej znacząco spadły w ostatnich latach, przez co nawet najmniejsze firmy mogą sobie na nią pozwolić.

Cena wykonania strony internetowej zależna jest od wielu czynników, aby jednak ułatwić odpowiedź na pytanie o cenę przygotowaliśmy kilka pakietów, z których każdy może wybrać zestaw najbardziej odpowiadający swoim potrzebom.

Wizytówka

W cenie nie przekraczającej kosztu niewielkiego kolorowego bloku reklamowego w prasie lokalnej wykonamy prostą stronę wizytówkę, która dostępna będzie nie tylko jednorazowo (jak w przypadku reklamy w prasie), ale przez 24 godz. na dobę przez cały rok.

Serwis w jednej wersji językowej z indywidualnym projektem graficznym (jeden szablon dla wszystkich stron), kodowanie projektu do szablonu html5+css (kod zoptymalizowany pod wyszukiwarki), system zarządzania treścią bez limitu stron pierwszego poziomu nawigacji (za który niejednokrotnie należy dopłacić), mapkę Google.

Rozszerzona wizytówka

Funkcjonalny serwis www w jednej wersji językowej z indywidualnym projektem graficznym (2 szablony: dla strony głównej i podstron), skład html5+css, system zarządzania treścią bez limitu stron pierwszego poziomu nawigacji, galerię, formularz kontaktowy, mapkę Google.

Serwis firmowy

Wykonamy profesjonalny serwis firmowy w dwóch wersjach językowych, z indywidualnym projektem graficznym (do 3 szablonów stron), z systemem zarządzania treścią bez limitu stron zarowno pierwszego jak i drugiego poziomu nawigacji, galerią, formularzem kontaktowym, systemem aktualności, mapką Google.