• Projekty stron www
  • Strony internetowe
  • Tworzenie stron

Tworzymy strony internetowe dla firm z Mikołowa. Każdy serwis w oryginalnej oprawie graficznej i z systemem zarządzania treścią.

Strony internetowe Mikołów

Nie ma znaczenia czy prowadzisz działalność gospodarczą na rynku ogólnopolskim bądź też jedynie w ujęciu regionalnym (na terenie miasta Mikołów) - we współczesnych czasach jakie oparte są na błyskawicznym dostępie do informacji jaki umożliwia nam Internet firmowy serwis www może w znaczny sposób przyczynić się do natężenia znajomości twej marki oraz wzrostu przychodów firmy. Osoby prowadzące działalność gospodarczą w Mikołowie mogą liczyć na kompletną ofertę naszej agencji interaktywnej w obszarze projektowania witryn internetowych, która może być uzupełniona o ich pozycjonowanie gdyż znakomicie zdajemy sobie sprawę ztego, że nawet najbardziej interesująca strona www bez wzmocnienia zabiegami pozycjonowania nie przegoni konkurencji.

Kliknij aby zamówić stronę internetową

Usługi w aspekcie projektowania witryn internetowych oraz ich pozycjonowania świadczymy od wielu lat, regularnie pogłębiamy swoją wiedzę żeby sprawnie spełniać wymagania naszych zleceniodawców oraz przyczyniać się do odniesienia przez nich sukcesu. Duża wiedzaw zakresie budowy serwisów www pozwala nam zaproponować rozsądne rozwiązania oraz w łatwy sposób objaśnić trudne terminy osobom nie posiadającym fachowej wiedzy.

Projektowanie stron www Mikołów

Podstawowy profil aktywności naszej firmy to wykonywanie atrakcyjnych cenowo stron internetowych, przede wszystkim dla samodzielnych przedsiębiorców oraz niewielkich predsiębiorstw. Zaprojektujemy Twoj serwis www od fundamentów (jeżeli dysponujesz gotową identyfikacją wizualną to przystosujemy do niej projekt serwisu www) projektując indywidualny projekt graficzny. Zajmujemy się tworzeniem witryn www statycznych oraz dynamicznych bazujących na niezwykle prostych w obsłudze panelach administracyjnych (Get-Simple albo WordPress), dzięki którym na własną rękę możesz edytować witrynę www. Możemy również zbudować stronę www na bazie dedykowanego, napisanego dla indywidualnych wymagań systemu zarządzania treścią.

Strony responsywne Mikołów

Urządzenia mobilne o niewielkich obszarach ekranów są już tak powszechne, że zaaszła potrzeba przystosowania stron www do ergonomicznego przeglądania na nich. Trudnimy się również tworzeniem witryn www w technologii RWD, jaka sprawia iż strona www dopasowuje formę przedstawiania treści do narzędzia na którym jest przeglądana. Zrealizowana w takiej formie strona internetowa może być w funkcjonalny sposób przeglądana bez względu na rodzaj narzędzia które jest używane do jej odtwarzania.

Domena i serwer

Firmy zamawiające swój pierwszy serwis www w cenie jego utworzenia otrzymają domenę krajową (do wyboru .pl, funkcjonalna albo lokalna) a także serwer na początkowy rok aktywności. Zarówno domenę jak również hosting rejestrujemy na dane klienta u dostawców oferujących najkorzystniejsze opłaty za przedłużenie.

Pozycjonowanie strony www

Rynek internetowy w naszym kraju należy do niezwykle wymagających i właściwie niemożliwe jest uzyskanie wysokiej pozycji w wyszukiwarce bez wzmocnienia serwisu działaniami opartymi o pozycjonowanie. Oferujemy okolicznościowe i długotrwałe usługi pozycjonowania witryn dla naszych zleceniodawców. Strony sporządzone przez naszą agencję interaktywną są zoptymalizowane pod wybrane słowa kluczowe w standardzie.