• Projekty stron www
  • Strony internetowe
  • Tworzenie stron

Dlaczego konkurencja wyprzedza Cię w wynikach wyszukiwania Google? Skorzystaj z pozycjonowania stron dla firm z Mysłowic, a Twoja strona zajmie wysokie pozycje.

Pozycjonowanie stron internetowych Mysłowice

Niestety nawet najlepiej wykonana witryna internetowa to dziś wciąż zbyt mało by zaistnieć się w Internecie. Elementem przeważającym o tym czy Twoja strona zapewni sobie ruch jest poziom jej widoczności w wyszukiwarkach. Jako że znaczna ilość wejść na stronę pochodzi obecnie z wyszukiwarek nie możesz zaniechać działań poprawiających jej status, szczególnie jeśli Twoja działalność jest oparta o Internet. Jednakże nawet funkcjonując na rynku lokalnym (np. w Mysłowicach) musisz mieć ten fakt na uwadze.

Pozycjonowanie witryn internetowych jest zestawem technik, które mają na celu zwiększenie miejsca serwisu w rezultatach wyszukiwania. Pozycjonowanie można podzielić na działania w serwisie i poza stroną internetową. Pierwsze dotyczą optymalizacji witryny pozycjonowanej pod kątem fraz, na które odbywa się pozycjonowanie, ale także optymalizacji kodu strony (tytuł, nagłówki itp.) - serwisy stworzone przez nas są już zoptymalizowane pod kątem kodu. Techniki poza stroną dotyczą przede wszystkim pozyskiwania odnośników z innych serwisów, które właściwie użyte zwiększają pozycję.

Zamów pozycjonowanie strony internetowej

Pozycjonowanie jest procesem długotrwałym i ciągłym. W przypadku zaniechania pozycjonowania po wypracowaniu pozycji należy liczyć się ze spadkiem pozycji w przyszłości. Spowodowane jest to m.in. nieustannymi poprawkami wzorców działania wyszukiwarek oraz akcjami konkurencyjnych firm pozycjonujących się na te same frazy.

Metody rozliczeń

Koszt pozycjonowania rozliczany jest w cyklu miesięcznym, przy minimalnym czasie trwania usługi wynoszącym 6 miesięcy. Proponujemy dwie metody rozliczeń: za uzyskany efekt i ryczałtową.

Przy rozliczeniu za efekt opłaty pobierane są za rzeczywiście wypracowane pozycje serwisu w wynikach wyszukiwania, osobno za każdą frazę, dlatego też metoda ta właściwa jest dla niewielkiej liczby fraz. Ceny zaczynają się od 40 zł netto/mies. za frazę, przy czym cała kwota (100%) pobierana jest jedynie za uzyskanie pierwszego miejsca. Za uzyskanie miejsc w przedziale 2-3 pobierane jest 75% stawki podstawowej, za pozycje 4-5 pobierane jest 50% ceny podstawowej, a za pozycje z przedziału od 6 do 10 pozycji 25% ceny podstawowej. Przelicznik dotyczy poszczególnych dni, przez które strona zajmowała daną pozycję.

W rozwiązaniu ryczałtowym koszt nie jest uzależniony od uzyskanych pozycji, ale nie ma limitu w liczbie fraz do pozycjonowania, z tego powodu metoda ta nadaje się do pozycjonowania większej liczby fraz (od 5). Miesięczny koszt startuje od 150 zł netto, ale końcowa wycena jest uzależniona od poziomu trudności fraz.

W czasie trwania kontraktu dajemy możliwość wymiany fraz nie przynoszących wzrostu odwiedzin na inne, po weryfikacji wyceny nowych fraz.