• Projekty stron www
  • Strony internetowe
  • Tworzenie stron

Wykonujemy usługi pozycjonowania stron internetowych w wyszukiwarkach dla firm z Mikołowa. Chcesz zająć wyższe pozycje niż Twoja konkurencja? Zapytaj o szczegóły.

Pozycjonowanie stron internetowych Mikołów

Przykro nam to stwierdzić, ale nawet najlepsza witryna internetowa nie wystarczy dziś by przebić się w Internecie. Czynnikiem przesądzającym o tym czy Twoja strona będzie odwiedzana jest jej widoczność w wyszukiwarkach. Jako że znaczna ilość wejść na stronę przychodzi z wyszukiwarek nie możesz zaniechać akcji poprawiających jej pozycje, zwłaszcza jeśli Twoja działalnośc jest oparta o sieć. Ale nawet funkcjonując na rynku lokalnym (np. w Mikołowie) nie możesz ignorować tego faktu.

Pozycjonowanie stron internetowych jest zbiorem metod, których celem jest zwiększenie miejsca serwisu w rezultatach przeszukiwania. Pozycjonowanie możemy zdywersyfikować na operacje na stronie i poza stroną internetową. Pierwsze dotyczą optymalizacji witryny , która jest pozycjonowana pod kątem fraz na jakie jest pozycjonowana, ale również optymalizacji kodu strony (tytuł, nagłówki itp.) - serwisy zbudowane przez nas mają już odpowiednio zoptymalizowany kod źródłowy. Działania poza stroną dotyczą przede wszystkim zdobywania odnośników z obcych serwisów www, które odpowiednio użyte podnoszą jej pozycję w wynikach wyszukiwania.

Rozpocznij pozycjonowanie swego serwisu www

Pozycjonowanie jest niewątpliwie procesem długotrwałym i ciągłym. W sytuacji zaprzestania prac po wypracowaniu pozycji należy spodziewać się spadku pozycji w przyszłości. Spowodowane jest to m.in. ciągłymi zmianami wzorców działania wyszukiwarek oraz akcjami konkurencji pozycjonujących się na identyczne słowa kluczowe.

Sposoby rozliczeń

Koszt pozycjonowania rozliczany jest w cyklu miesięcznym, przy minimalnym czasie trwania usługi wynoszącym 6 miesięcy. Proponujemy dwie metody rozliczeń: za uzyskany efekt i ryczałtową.

Przy rozliczeniu za efekt opłaty pobierane są za rzeczywiście wypracowane pozycje serwisu w wynikach wyszukiwania, za każdą frazę z osobna, dlatego też metoda ta jest efektywna dla małej ilości fraz. Koszty startują od 40 zł netto/mies. za frazę, przy czym cała kwota (100%) pobierana jest tylko za uzyskanie pierwszego miejsca. Za uzyskanie pozycji w przedziale 2-3 pobierane jest 75% stawki podstawowej, za pozycje 4-5 pobierane jest 50% kwoty podstawowej, a za pozycje z zakresu od 6 do 10 pozycji 25% ceny podstawowej. Przelicznik dotyczy poszczególnych dni, przez które serwis zajmował dane miejsce.

W metodzie ryczałtowej koszt nie jest uzależniony od zajętych pozycji, ale brak limitu w ilości fraz do pozycjonowania, dlatego rozwiązanie to nadaje się do pozycjonowania większej liczby fraz (od 5). Koszt miesięczny rozpoczyna się od 200 zł netto, jednak właściwa wycena zależy od poziomu trudności fraz.

W trakcie trwania kontraktu możliwe jest wymienienie fraz nie przynoszących zwiększenia ruchu na inne, po weryfikacji wyceny nowych fraz.