• Projekty stron www
  • Strony internetowe
  • Tworzenie stron

Zajmujemy się pozycjonowaniem stron www dla firm z Katowic. Wyprzedź swoich konkurentów i zbierz więcej wejść na swoją stronę z wyszukiwarki.

Pozycjonowanie stron www Katowice

Niestety nawet perfekcyjny serwis www obecnie nie wystarczy by przebić się w Internecie. Warunkiem przeważającym o tym czy Twoja strona będzie odwiedzana jest poziom jej widoczności w wyszukiwarkach. Jako że znaczna ilość ruchu w Internecie przychodzi z wyszukiwarek nie możesz zaniechać akcji zwiększających jej pozycje, zwłaszcza jeśli Twój biznes jest oparty o Internet. Jednakże nawet funkcjonując na rynku regionalnym (np. w Katowicach) musisz zdawać sobie z tego sprawę.

Pozycjonowanie stron www jest zbiorem technik, których celem jest zwiększenie pozycji strony w wynikach szukania. Pozycjonowanie można zdywersyfikować na operacje w serwisie i poza witryną internetową. Pierwsze stosują się do optymalizacji witryny , która jest pozycjonowana pod kątem słów kluczowych na jakie odbywa się pozycjonowanie, ale również optymalizacji kodu strony (tytuł, nagłówki itp.) - strony stworzone przez nas są już zoptymalizowane pod kątem kodu. Działania poza serwisem dotyczą głównie pozyskiwania odnośników z obcych stron, które odpowiednio zastosowane podnoszą pozycję.

Rozpocznij pozycjonowanie swej strony www

Pozycjonowanie jest procesem długotrwałym i ciągłym. W sytuacji zaniechania prac po wypracowaniu pozycji należy mieć na uwadze, że może nastąpić spadek pozycji w przyszłości. Wynika to m.in. nieustannymi zmianami algorytmów wyszukiwarek oraz działaniami konkurencji pozycjonujących się na identyczne frazy.

Sposoby rozliczeń

Koszt pozycjonowania rozliczany jest w cyklu miesięcznym, przy minimalnym czasie trwania usługi wynoszącym 6 miesięcy. Proponujemy dwie metody rozliczeń: za uzyskany efekt i ryczałtową.

Przy rozliczeniu za efekt opłaty pobierane są za faktycznie uzyskane pozycje serwisu w wynikach wyszukiwania, osobno za każdą frazę, dlatego też metoda ta właściwa jest dla małej ilości fraz. Koszty startują od 40 zł netto/mies. za frazę, jednak cała kwota (100%) pobierana jest jedynie za zajęcie pierwszej pozycji. Za zajęcie pozycji w przedziale 2-3 pobierane jest 75% ceny bazowej, za pozycje 4-5 pobierane jest 50% ceny podstawowej, a za pozycje z przedziału od 6 do 10 pozycji 25% stawki podstawowej. Przelicznik dotyczy poszczególnych dni, w trakcie których strona zajmowała dane miejsce.

W metodzie ryczałtowej koszt nie jest uzależniony od uzyskanych pozycji, ale nie ma limitu w liczbie fraz do pozycjonowania, dlatego metoda ta sprawdzi się przy pozycjonowaniu większej liczby fraz (od 5). Miesięczny koszt rozpoczyna się od 200 zł netto, jednak właściwa wycena jest uzależniona od stopnia trudności fraz.

W czasie trwania kontraktu możliwe jest wymienienie fraz nie dających wzrostu odwiedzin na inne, po aktualizacji wyceny nowych fraz.