• Projekty stron www
  • Strony internetowe
  • Tworzenie stron

Wyprzedź konkurentów w wynikach wyszukiwania. Pozycjonujemy strony www dla firm z Bierunia.

Pozycjonowanie stron www Bieruń

Z przykrością musimy stwierdzić, że nawet perfekcyjny serwis www to dziś za mało by przebić się w Internecie. Elementem przesądzającym o tym czy Twoja strona zdobędzie popularność jest jej widoczność w wyszukiwarkach. Ponieważ znaczna ilość ruchu w Internecie przychodzi z wyszukiwarek nie możesz zaniechać aktywności zwiększających jej pozycje, zwłaszcza jeśli Twoja działalnośc jest oparta o Internet. Ale nawet prowadząc działalność na rynku regionalnym (np. w Bieruniu) musisz mieć ten fakt na uwadze.

Zacznij pozycjonować swoją stronę www

Pozycjonowanie witryn www w Bieruniu jest zestawem metod, które mają na celu zwiększenie pozycji serwisu Twej firmy z Bierunia w wynikach przeszukiwania. Pozycjonowanie możemy pogrupować na działania w serwisie i poza witryną internetową. Pierwsze dotyczą optymalizacji witryny pozycjonowanej pod kątem fraz na jakie odbywa się pozycjonowanie, ale także optymalizacji kodu strony (tytuł, nagłówki itp.) - serwisy budowane przez naszą firmę są już zoptymalizowane pod kątem kodu. Techniki poza stroną dotyczą głównie pozyskiwania odnośników z innych serwisów, które odpowiednio użyte zwiększają pozycję.

Pozycjonowanie Bieruń to proces zabierający dużo czasu i ciągły. W przypadku zaniechania procesu po wypracowaniu pozycji należy liczyć się ze spadkiem pozycji w przyszłości. Spowodowane jest to m.in. ciągłymi poprawkami wzorców działania wyszukiwarek oraz działaniami konkurencji pozycjonujących się na identyczne frazy.

Metody rozliczeń

Koszt pozycjonowania rozliczany jest w cyklu miesięcznym, przy minimalnym czasie trwania usługi wynoszącym 6 miesięcy. Proponujemy dwie metody rozliczeń: za uzyskany efekt i ryczałtową.

Przy rozliczeniu za efekt opłaty pobierane są za faktycznie uzyskane pozycje serwisu w wynikach wyszukiwania, osobno za każdą frazę, z tego powodu metoda ta właściwa jest dla mniejszej liczby fraz. Ceny startują od 40 zł netto/ms. za frazę, jednak cała kwota (100%) pobierana jest tylko za uzyskanie pierwszego miejsca. Za uzyskanie pozycji w przedziale 2-3 pobierane jest 75% stawki podstawowej, za pozycje 4-5 pobierane jest 50% kwoty podstawowej, a za pozycje z przedziału 6-10 pozycji 25% stawki bazowej. Przelicznik dotyczy poszczególnych dni, w trakcie których strona zajmowała daną pozycję.

W rozwiązaniu ryczałtowym koszt jest niezależny od zajętych pozycji, ale nie ma ograniczeń w ilości fraz do pozycjonowania, z tego powodu rozwiązanie to nadaje się do pozycjonowania większej liczby fraz (od 5). Koszt miesięczny rozpoczyna się od 200 zł netto, ale właściwa wycena jest uzależniona od poziomu trudności fraz.

W czasie trwania kontraktu możliwe jest wymienienie fraz nie przynoszących zwiększenia ruchu na inne, po aktualizacji wyceny nowych fraz.