• Projekty stron www
  • Strony internetowe
  • Tworzenie stron

Strona internetowa jest niezbędnym składnikiem strategii marketingowej współczesnej firmy. Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.

Tworzenie stron internetowych Tychy

Jeszcze z 10 lat temu szukając jakiejkolwiek firmy sięgaliśmy po książkę telefoniczną, sprawdzaliśmy w indeksie lokalizację w księżce interesującej nas branży i dzwoniliśmy do każdej firmy z listy, aż znaleźliśmy to czego szukamy. W tamtych czasach dominowało modemowe połączenie z internetem i z racji wysokiego kosztu korzystanie z tego medium było dość ograniczone.

Zamów stworzenie serwisu internetowego

Obecnie koszty dostępu do Sieci wyraźnie zmniejszyły się, a większość z nas ma dostęp do szerokopasmowego Internetu. Zmienił się także sposób szukania firm oferujących poszukiwane przez nas produkty i usługi. Mało kto ma dziś w domu aktualną książkę telefoniczną i zazwyczaj szuka za pośrednictwem wyszukiwarki internetowej. W tej sytuacji bardziej niż kiedykolwiek warto posiadać firmową stronę internetową. Z danych statystycznych wynika jednak, że zaledwie nieco powyżej trzech czwartych polskich firm taką stronę posiada. Nie jest to rozsądna strategia ponieważ ceny wykonania strony internetowej znacząco spadły w ostatnich latach, przez co nawet najmniejsze firmy mogą sobie na nią pozwolić.

Cena wykonania strony internetowej zależna jest od wielu czynników, aby jednak ułatwić odpowiedź na pytanie o cenę przygotowaliśmy kilka pakietów, z których każdy może wybrać zestaw najbardziej odpowiadający swoim potrzebom.

Wizytówka

W cenie nie przekraczającej kosztu niewielkiego kolorowego bloku reklamowego w prasie lokalnej wykonamy prostą stronę wizytówkę, która dostępna będzie nie tylko jednorazowo (jak w przypadku reklamy w prasie), ale przez 24 godz. na dobę przez cały rok.

Serwis w jednej wersji językowej z indywidualnym projektem graficznym (jeden szablon dla wszystkich stron), kodowanie projektu do szablonu html5+css (kod zoptymalizowany pod wyszukiwarki), system zarządzania treścią bez limitu stron pierwszego poziomu nawigacji (za który niejednokrotnie należy dopłacić), mapkę Google, oraz liczne gratisy: domenę krajową i hosting na pierwszy rok gratis (następnie wg. kosztów odnowienia).

Rozszerzona wizytówka

Funkcjonalny serwis www w jednej wersji językowej z indywidualnym projektem graficznym (2 szablony: dla strony głównej i podstron), skład html5+css, system zarządzania treścią bez limitu stron pierwszego poziomu nawigacji, galerię, formularz kontaktowy, mapkę Google, oraz liczne gratisy: domenę krajową i hosting na pierwszy rok gratis (następnie wg. kosztów odnowienia).

Serwis firmowy

Wykonamy profesjonalny serwis firmowy w dwóch wersjach językowych, z indywidualnym projektem graficznym (do 3 szablonów stron), z systemem zarządzania treścią bez limitu stron zarowno pierwszego jak i drugiego poziomu nawigacji, galerią, formularzem kontaktowym, systemem aktualności, mapką Google, oraz liczne gratisy: domenę krajową i hosting na pierwszy rok gratis (następnie wg. kosztów odnowienia).