• Projekty stron www
  • Strony internetowe
  • Tworzenie stron

Strony konkurencji zajmują wyższe pozycje w Google niż Twoja? Mamy rozwiązanie - pozycjonujemy strony internetowe dla firm z Pszczyny.

Pozycjonowanie stron internetowych Pszczyna

Niestety ale nawet najlepiej zrobiona strona internetowa nie wystarczy by być odpowiednio zauważonym w Internecie. Czynnikiem przeważającym o tym czy Twoja strona będzie odwiedzana jest poziom jej widoczności w wyszukiwarkach. Ponieważ znaczna część ruchu w Internecie pochodzi z wyszukiwarek nie możesz zignorować działań poprawiających jej pozycje, szczególnie jeśli Twoja działalnośc gospodarcza opiera się o Internet. Ale nawet prowadząc działalność na rynku miejscowym (np. w Pszczynie) musisz zdawać sobie z tego sprawę.

Pozycjonowanie witryn www w Pszczynie to zestaw metod, których celem jest podniesienie pozycji serwisu w rezultatach wyszukiwania. Pozycjonowanie można pogrupować na operacje w serwisie i poza stroną internetową. Pierwsze stosują się do optymalizacji witryny , która jest pozycjonowana pod kątem słów kluczowych na jakie jest pozycjonowana, ale również optymalizacji kodu HTML strony (tytuł, nagłówki itp.) - serwisy stworzone przez nas mają już zoptymalizowany kod źródłowy. Operacje poza serwisem dotyczą głównie zdobywania odnośników z innych stron, które adekwatnie użyte zwiększają pozycję.

Zacznij pozycjonować Twój serwis www

Pozycjonowanie jest procesem trwającym wiele czasu i ciągłym. W przypadku zaprzestania pozycjonowania po wypracowaniu pozycji należy spodziewać się spadku pozycji w przyszłości. Spowodowane jest to m.in. nieustannymi poprawkami algorytmów wyszukiwarek oraz akcjami konkurencyjnych firm pozycjonujących się na identyczne słowa kluczowe.

Sposoby rozliczeń

Koszt pozycjonowania rozliczany jest w cyklu miesięcznym, przy minimalnym czasie trwania usługi wynoszącym 6 miesięcy. Proponujemy dwie metody rozliczeń: za uzyskany efekt i ryczałtową.

Przy rozliczeniu za efekt opłaty pobierane są za faktycznie uzyskane pozycje strony w wynikach wyszukiwania, osobno za każdą frazę, dlatego też metoda ta jest efektywna dla niewielkiej ilości fraz. Koszty zaczynają się od 40 zł netto/ms. za frazę, przy czym cała kwota (100%) pobierana jest jedynie za uzyskanie pierwszej pozycji. Za zajęcie miejsc w zakresie 2-3 pobierane jest 75% stawki podstawowej, za miejsca 4-5 pobierane jest 50% ceny podstawowej, a za pozycje z przedziału od 6 do 10 pozycji 25% ceny podstawowej. Przelicznik dotyczy poszczególnych dni, w trakcie których strona zajmowała daną pozycję.

W rozwiązaniu ryczałtowym koszt nie jest uzależniony od uzyskanych pozycji, ale nie ma limitu w liczbie fraz do pozycjonowania, dlatego metoda ta nadaje się do pozycjonowania większej liczby fraz (od 5). Koszt miesięczny rozpoczyna się od 200 zł netto, ale właściwa wycena zależy od poziomu trudności fraz.

W trakcie trwania kontraktu dajemy możliwość wymiany fraz nie oiwodujących wzrostu odwiedzin na inne, po weryfikacji wyceny nowych fraz.